На черговій сесії розглянуто понад півсотні питань життєдіяльності території
18 травня відбулося чергове засідання сесії сьомого скликання Чернігівської селищної ради, під час якого розглянуто 55 важливих для життя території питань. Зокрема, депутати внесли зміни до бюджету об’єднаної територіальної громади на 2018 рік.
Відкрив засідання Чернігівський селищний голова Віталій Манич.Під час сесії було затверджено ряд програм: Програму підтримки дітей, батьки яких є учасниками АТО і дітей з сімей, переміщених з тимчасово окупованої території України та районів проведення АТО, у закладах дошкільної та загальної середньої освіти Чернігівської селищної ради на 2018 рік, Програму безкоштовного харчування вихованців та учнів у закладах дошкільної та загальної середньої освіти на території Чернігівської селищної ради на 2018 рік, Програму «Захисник України 2018-2020», Програму профілактики та лікування серцево-судинних і судинно-мозкових захворювань на території Чернігівської селищної ради на 2018 – 2020 роки, Програму протидії захворюванню на туберкульоз на території Чернігівської селищної ради на 2018 – 2020 роки.

Депутати затвердили Положення про конкурс на посаду керівника комунального закладу загальної середньої освіти Чернігівської селищної ради, Порядок здійснення оперативного управління КП «Мрія» Чернігівської селищної ради об’єктами житла соціального призначення для дітей-сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа, встановили плату для батьків за харчування дітей у закладах дошкільної та загальної середньої освіти.

Також було затверджено обсяги фінансування Програми утримання та ремонту автомобільних доріг на території Чернігівської селищної ради на 2018 рік. Вирішено ряд кадрових, земельних та інших питань.