Новини

У громаді вшанували жертв політичних репресій

Цього травня, як і щороку, жителі громади вшанували світлу пам’ять мільйонів і мільйонів жертв комуністичного режиму. Мітинг-реквієм до Дня пам’яті жертв політичних репресій відбувся біля меморіального знаку в с. Довге.

- Нині, стоячи над безоднею людських страждань, ми відчуваємо глибоку скорботу. Ми розуміємо трагедію закатованих людей і жах, і розпач їхніх сімей. Але водночас ми почуваємо відповідальність за живих, за тих, хто сьогодні будує сьогодні нову європейську демократичну Україну. Й наша країна має стати заможною і квітучою в ім’я світлої пам’яті тих, чиїми життями написана наша історія, - зазначив, звертаючись до присутніх, голова громади Віталій Манич.

Страшну історію тоталітарних переслідувань на нашій землі розповіли перший заступник голови райдержадміністрації Василь Попюк та історик-краєзнавець, редактор районної газети «Нива» Микола Єременко. На тому, що маємо пам’ятати страшні подіє минульщини, аби не допустити їхнього повторення, наголосив директор Довгинського НВК Ігор Оверченко.

Хвилиною мовчання та покладанням квітів вшанували пам’ять загиблих присутні.