Новини

     Мати. Мама. Матуся… Скільки спогадів і тепла таїть це магічне слово. Воно про найближчу, найдобрішу, найкрасивішу та наймилішу людину в світі. Її очі супроводжують нас у далеких життєвих мандрах, материнська ласка гріє нас все життя аж до старості. Усе найкраще в світі від матерів. 
    17 травня у фойє РЦКД працівниками відділення денного перебування КУ "Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)" Антоніною Гусак та Анною Пащук було проведено святкове засідання клубу спілкування пенсіонерів "Що наші роки?..." присвячений Дню Матері. На початку зустрічі до присутніх з привітальним словом звернулася директор територіального центру Костенко Світлана Володимирівна, яка розповіла про історію виникнення свята та акцентувала увагу на тому, що наскільки шанована в державі жінка, яка виховує дітей, можна визначити ступінь культури і благополуччя суспільства. Щасливі діти ростуть у дружній родині і під опікою щасливої матері. В нашому районі 73 жінки мають звання «Мати-героїня», 122 матері мають пенсію за особливі заслуги перед Україною(за народження та виховання 5 та більше дітей). Материнське серце безмежне, любові вистачить на всіх: 18 прийомних сімей нашої громади подарували свою любов 44 діткам, а 22 дитини були усиновлені батьками. 
     Свято продовжила неперевершена ведуча Світлана Іванівна Саєнко. Гості зі сльозами на очах слухали поезії про тяжку жіночу долю. Розважав гостей своїми піснями колектив «Струмочок» та незамінний баяніст Іван Ващенко, а всі слухачі охоче підспівували та потім навіть пішли танцювати. Атмосферу свята підтримали й гості, які підготували поезії, анекдоти та гуморески на теми материнства.