Новини

Громада відзначила День Перемоги

Особисто вшанувати кожного ветерана, учасника війни — так розпочалося в громаді відзначення річниці перемоги над нацизмом в Європі та річниці перемоги у Другій світовій війні.
Сімох учасників бойових дій, які проживають на території громади, напередодні 9 Травня навідали Чернігівський селищний голова Віталий Манич, перший заступник голови райдержадміністрації Василь Попюк, заступник голови районної ради Владислав Лебедь, голова ветеранської організації Олександр Дядя і представники районних осередків політичних партій. Ветерани отримали подарунки та теплі слова вітань — не менш цінний дарунок для людей поважного віку, на чию молоду долю випало немало лиха.
День Перемоги в Чернігівці розпочався урочистим мітингом. Односельців та гостей селища привітали місцеві керівники, військовий комісар Чернігівського РВК Володимир Кравцов, голова ветеранської організації Олександр Дядя і представник депутата обласної ради Андрія Гогунського Любов Заяц.
- Подвиги наших дідів, батьків та матерів сповнені глибоким патріотизмом, і сьогодні надихають молоде покоління плекати любов до рідної землі у своїх серцях. Низький уклін кожному, чиє ім’я викарбувалося на гранітних скрижалях Перемоги, і тим, хто так і лишився Невідомим Солдатом, - зазначив, звертаючись до чернігівців, голова громади Віталій Манич. - На превеликий жаль, цю знаменну дату вже вкотре ми зустрічаємо зі зброєю в руках. Нинішні захисники України з честю продовжують героїчні традиції фронтовиків, проявляють мужність та героїзм. І нині, у 73-тю річницю Перемоги над нацизмом, саме від цих героїчних людей-офіцерів, військовослужбовців за контрактом, бійців, призваних під час мобілізації, залежить доля та майбутнє нашої країни.
Він побажав усім мирного неба над головою, злагоди та благополуччя, наголосивши, що у ці складні часи ми як ніколи маємо згуртуватися навколо високої мети – жити в незалежній, єдиній, квітучій Україні.
Хвилиною мовчання вшанували присутні полеглих у Другій світовій та поклали оберемки весняних квітів до Меморіалу Слави. Пам'ятаємо. Перемагаємо.