Новини

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта
«Про  встановлення ставок та пільг зі сплати земельного податку на території Чернігівської селищної ради Чернігівського району Запорізької області на 2019 рік»

 

Відповідно до вимог Закону України від 11.09.2003 № 1160-IV «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань оприлюднюється проект рішення Чернігівської селищної ради «Про  встановлення ставок та пільг зі сплати земельного податку на території Чернігівської селищної ради Чернігівського району Запорізької області на 2019 рік».

Розробник проекту - відділ архітектури, містобудування та земельних відносин  апарату селищної ради (смт Чернігівка , вул. Українська буд 57  тел. (06140) 91691.

 Проект регуляторного акта  спрямований на забезпечення виконання вимог Податкового кодексу України,  прозоре встановлення ставок податку та пільг по сплаті податку.

Мета прийняття регуляторного акта - зміцнення матеріальної і фінансової бази  територіальної громади та  поповнення дохідної частини місцевого бюджету.  Підставою для розробки проекту є ст. 27 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні».

Проект регуляторного акта та аналіз регуляторного впливу буде розміщено на офіційному веб-сайті Чернігівської селищної ради www.cherrada.gov.ua у розділі «Регуляторна політика». 

Строк отримання пропозицій та зауважень до проекту регуляторного акта становить 1 місяць з дня оприлюднення проекту регуляторного акта та аналізу регуляторного впливу.

Пропозиції та зауваження до проекту регуляторного акта та аналізу регуляторного впливу просимо надавати в письмовій формі до Чернігівської селищної ради  за адресою:       71202, смт Чернігівка, вул. Українська 57,  на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.. (тел. для довідок  9-11-01)