Новини

 


Проект «Громадський бюджет на сході України – 
інтеграція заради розвитку»

 

Анонс семінару «Громадський бюджет:
запрошення до діалогу»

 

Шановні мешканці Чернігівської об’єднаної територіальної громади.
Впродовж 10-11 квітня  2018 року відбудеться семінар «Громадський бюджет: запрошення до діалогу». До участі у заході запрошуються депутати, представники органів місцевого самоврядування, громадськості, активні мешканці громади та старостинських округів.
Семінар проходитиме 10-11.04.2018р. у приміщенні Чернігівської селищної ради, (смт. Чернігівка, вул. Українська, 57)Початок семінару о 9.30, реєстрація з 9.00. 
Під час заходу буде розглянуто цілі, стандарти, принципи та етапи   громадського бюджету на прикладі українських та польських громад. Учасники матимуть можливість долучитися до етапу підготовки до впровадження громадського бюджету у громаді та розробити практичні рекомендації для його успішної реалізації.
Захід відбудеться у рамках Проекту «Громадський бюджет на сході України – інтеграція заради розвитку», який реалізується Фундацією українсько-польської співпраці ПАУСІ у рамках Ініціативи «Підтримка територіальних громад України у зв’язку зі збільшенням кількості внутрішньо переміщених осіб», що виконується Німецьким товариством міжнародного співробітництва GIZ за дорученням уряду Німеччини.
Про свою участь просимо повідомити Завнеусову Ірину Анатоліївну, начальник відділу економічного розвитку, інвестицій та житлово-комунального господарства, моб. тел. 050 934 1017, роб. тел. 06140 9-11-01

Проект «Громадський бюджет на сході України – інтеграція заради розвитку» реалізується Фундацією українсько-польської співпраці ПАУСІ у рамках Ініціативи «Підтримка територіальних громад України у зв’язку зі збільшенням кількості внутрішньо переміщених осіб», що виконується Німецьким товариством міжнародного співробітництва GIZ за дорученням уряду Німеччини