Новини


До уваги орендарів!

 Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 31.01.2018 року № 60-р «Питання передачі земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності у комунальну власність об’єднаних територіальних громад» з 01.02.2018 року земельні ділянки сільськогосподарського призначення, що знаходяться в межах, визначених перспективним планом формування територій громад, мають бути передані з державної власності в комунальну власність об'єднаних територіальних громад.

Передача земель у власність ОТГ відбуватиметься в чотири етапи:

  • клопотання ОТГ до головного управління Держгеокадстру у Запорізькій області про передачу земель;
  • інвентаризація земель в межах ОТГ;
  • реєстрація земельних ділянок у кадастрі;
  • передача земель у комунальну власність.

Статтею 9 Закону України «Про оренду землі» передбачено, що не допускається відчуження орендованих земельних ділянок державної або комунальної власності без згоди на це орендаря. 

У зв’язку з цим Чернігівська селищна рада звертається до всіх орендарів земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної форми власності підписати згоду на передачу цих ділянок до комунальної власності для пришвидшення цього процесу. Зразок згоди можна отримати у спеціаліста ІІ категорії відділу містобудування, архітектури та земельних відносин відповідного старостинського округу та селищній раді. Дякуємо за розуміння та співпрацю.