Новини

ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ
про проведення громадського обговорення з приводу перейменування вулиць на території Владівського та  Широкоярського старостинських округів
Чернігівської селищної ради Чернігівського району Запорізької області

 

  1. Найменування організатора громадського обговорення: Чернігівська селищна рада Чернігівського району Запорізької області.

 

  1. Найменування вулиць, що пропонуються для перейменування:

- вул. Піонерська в с. Владівка Чернігівського району Запорізької області;

- вул. Дружби народів в с. Благодатне Чернігівського району Запорізької області.

 

  1. Строк місце, час проведення заходів з громадського обговорення: 21.05.2018 року, 0 10-00.

Місце проведення громадського обговорення:

71221, село Владівка, вул. Центральна, буд. 83 (щодо перейменування вул. Піонерська в с. Владівка);

71222, с. Широкий Яр, вул. Миру, буд. 50 (щодо перейменування вул. Дружби народів в с. Благодатне)

 

  1. Поштова адреса та (або) адреса електронної пошти, номер телефону, строк і форма для подання пропозицій (зауважень):

щодо перейменування вул. Піонерська в с. Владівка:

71221, село Владівка, вул. Центральна, буд. 83, контактний номер телефону: (06140) 95-5-24, е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

щодо перейменування Дружби народів  в с. Благодатне:

71222, с. Широкий Яр, вул. Миру, буд. 50, контактний номер телефону: (06140) 9-57-24, е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Пропозиції (зауваження) учасників громадського обговорення подаються не менш як протягом 30 днів з дати опублікування цього повідомлення у письмовій чи усній формі, надсилаються електронною поштою із зазначенням прізвища, імені, по батькові та адреси особи, яка їх подає. Анонімні пропозиції (зауваження) не реєструються і не розглядаються.

 

  1. Місцезнаходження та (або) адреса електронної пошти, номер телефону організатора громадського обговорення, за якими можна отримати консультації з питання, що винесено на громадське обговорення:

щодо перейменування вул. Піонерська в с. Владівка:

71221, село Владівка, вул. Центральна, буд. 83, контактний номер телефону: (06140) 95-5-24, е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. 

щодо перейменування Дружби народів  в с. Благодатне:

71222, с. Широкий Яр, вул. Миру, буд. 50,   контактний номер телефону: (06140) 9-57-24, е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

  1. Прізвище та ім’я особи, визначеної відповідальною за проведення громадського обговорення: 

на території Владівського старостинського округу – в.о. старости Винник Людмила Михайлівна;

на території Широкоярського старостинського округу – в.о. старости Костенко Ірина Миколаївна.

 

  1. Строк і спосіб оприлюднення результатів громадського обговорення: результати проведення  громадського обговорення буде опубліковано на офіційному веб - сайті Чернігівської селищної ради www: cherrada.gov.ua.

Громадське обговорення здійснюватиметься у відповідності до Конституції України, Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про присвоєння юридичним особам та об’єктам права власності імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій», Порядку проведення громадського обговорення під час розгляду питань про присвоєння юридичним особам та об’єктам права власності, які за ними закріплені, об’єктам права власності, які належать фізичним особам, імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 24.10.2012 р. № 989.

 

 

 Оприлюднено 27.03.2018