Новини

Працівників житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення привітали з професійним святом

Сьогодні, 16 березня, з нагоди Дня працівників житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення відбулися урочисті заходи.

Привітав працівників житлово-комунального господарства Чернігівської об’єднаної територіальної громади селищний голова Манич Віталій Олександрович.

Кращих працівників житлово-комунального господарства громади нагородили грамотами за сумлінну працю, вагомий особистий внесок у забезпечення стабільної роботи житлово-комунального господарства, розвиток сфери побутових послуг, високий професіоналізм, ініціативу і наполегливість та з нагоди професійного свята – Дня працівників житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення. Також до грамот з нагоди свята працівникам сфери житлово-комунального господарства було вручено грошове заохочення від народного депутата України О.С. Пономарьова

Вітали з професійним святом та дарували свою творчість усім присутнім талановиті  аматори сцени Чернігівського районного центру культури і дозвілля.