Новини

У Чернігівській ОТГ розпочалася робота з розробки Стратегії розвитку громади

 

         2 березня, у Чернігівці відбулося перше засідання робочої групи з розробки Стратегії сталого розвитку Чернігівської об’єднаної територіальної громади до 2020 року. Представники Запорізького Центру розвитку місцевого самоврядування Аскад Ашурбеков – експерт з децентралізації, Ксенія Божкова – експерт зі стратегічного планування  представили презентаційні матеріали з питань стратегічного планування у громадах, розповіли про алгоритм, основні етапи розробки Стратегії, звернули увагу на основні проблеми, які виникають у процесі її розробки. Крім того, в процесі засідання експерти надали відповіді на запитання, які виникали в процесі обговорення.
         Чернігівська ОТГ стала однією з п’яти громад, яким Запорізький Центр розвитку місцевого самоврядування, створений за підтримки Програми "U-LEAD з Європою" та Мінрегіону України, буде надавати консультативну підтримку при розробці Стратегії розвитку громади.

         До складу робочої групи входять представники селищної ради, голова районної ради,  в.о. старост, як представники старостинських округів, депутати селищної ради, представники аграрного сектору, підприємці, представники громадських організацій, загалом – 31 особа.
         Експерт з  комунікації Наталія Селюкова розповіла про можливості, які є наразі у громади для залучення грантових коштів на створення сучасного центру надання адміністративних послуг, про успішний досвід інших громад щодо участі у конкурсі, який запроваджений у рамках Програми «U-LEAD з Європою» в частині створення ЦНАПів.

         Голова громади Манич Віталій подякував  команді Запорізького Центру розвитку місцевого самоврядування за обрання Чернігівської громади щодо підтримки громади у розробці Стратегії розвитку та висловив надію на те , що цей розробка та впровадження Стратегії стане найважливішим кроком на шляху сталого розвитку території.