Новини

Усі ми різні, але рівні, і світ для нас один

Незліченна кількість тренувань, довгі дні очікування фестивалю, і ось вона майже прийшла – ця незабутня подія, що відбудеться 3-4 березня у м. Києві.

Тема цьогорічного сезону фестивалю «ROBOfirst – більше ніж роботи!» «Вода і людина» неабияк зацікавила богданівських лего-інженерів. Дослідивши питання збереження, очищення води, учасники команди «Sapterra» – презентували сьогодні посадовцям селищної ради перед засіданням виконавчого комітету проект «Своя вода». Селищний голова, старости, керівники відділів апарату селищної ради охоче заслухали інформацію та поспілкувалися з юними дослідниками-активістами з приводу практичної реалізації представленого проекту.

Участь у фестивалі – це як маленький стартап, коли діти від початку і до кінця працюють над власним проектом. Вони навіть розрахували, скільки буде коштувати реалізація їхнього задуму. І вони вже готові йти до людей, які, можливо, будуть зацікавлені втілити їх ідею.

Юні винахідники ще раз довели, що всі ми різні, але рівні, і світ для нас один, і не важливо дорослий ти чи ще дитина, кожен може зробити свій внесок у спільну справу і відіграти важливу роль у розвитку громади.

Побажаємо учням Богданівської ЗОШ І-ІІІ ступенів перемоги та впровадження наукових ідей у життя!