Новини

Ільїнський НВК відзначав свій 40-й день народження

Діти, школа, вчителі… Слова усім відомі і знайомі. Але в кожного вони викликають свої спогади, емоції, почуття. Найчастіше — це дитинство, сміх, радість спілкування з друзями-однокласниками, веселі ігри, уроки, перерви, свята, походи… І вчителі, які спливають час від часу у твоїй пам’яті, від яких ти взяв щось для себе; слова, сказані ними, живуть в тобі і ти звертаєш на них увагу навіть у зрілому віці. Дивно, але так воно і є. Школа… Колись ти бурхливо жив у ній, вчився, ріс і мужнів, а тепер вона живе в тобі тихо і непомітно, але завжди присутня, готова зринути у пам’яті в будь-яку хвилину.

Цього року Ільїнський НВК відзначав свій 40-й день народження. Привітати педагогічний колектив та дітей зі святом завітали голова Чернігівської об’єднаної територіальної  громади Віталій Манич, заступник голови Людмила Веремій, керівник відділу освіти, молоді та спорту селищної ради Лариса Куц та голова районної профспілки працівників освітніх установ Олександр Коротич, які звернулися до гостей із теплими словами привітання та подарували «іменинниці» подарунки. Також вшанованими гостями свята були колишні працівники та випускники школи.

В цей день було багато пісень, спогадів: згадували історію школи, її перших вчителів та першокласників. Це була не просто зустріч, це було свято, наповнене радістю, теплотою, любов’ю. Малиновий передзвін прожитих років у школі звучав не лише в пам’яті, а і в серці кожного присутнього.