Новини

«Ех! Масляна!»

Масляна - це перехід від Зими до Весни. Вона розпочинає весняний цикл традиційних свят українців. Це неповторне, веселе, колоритне свято, сповнене народних ритуалів та обрядів. Наші предки вірили: піснями, танцями та різними заклинаннями можна прогнати Зиму та накликати Весну.

16 лютого 2018 року в приміщенні Чернігівської районної бібліотеки  завідувачем Антоніною Григорівною Гусак та соціальним працівником Інною Вікторівною Штанько  відділення денного перебування територіального центру було  організовано та проведено захід для своїх підопічних «Ех! Масляна!». На зустріч з поздоровленнями завітала директор територіального центру Світлана Володимирівна Костенко, яка побажала всім присутнім здоров’я, миру, добра.

  Пісні, конкурси, загадки - все це чекало на гостей.  Присутні пригощали один одного пирогами, варениками, оладками, печивом та пряниками з варенням власного виробництва.  Смачне застілля плавно переросло у веселі співи й цікаві розмови. Присутні на святі цього дня, ніби помолодшали та ще довго ділилися один  з одним враженнями. 

Хай буде ця зустріч у нас не остання,
Многії літа бажаєм на прощання.
Хай, добрії люди, вам щастя буде,
Хай буде доля на все роздолля!