Новини

Подяка трудового колективу Верхньотокмацької ЗОШ 


Світло, тепло і затишок шкільного дому – це одна з передумов якісного навчання. Адже ми всі розуміємо, що не тільки компетентні педагоги та сучасне обладнання створюють сприятливе середовище для якісної освіти в сучасних школах, а й комфортні умови перебування учасників навчально-виховного процесу у стінах школи відіграють не останню роль.
"Праця не тільки там, де людина сіє хліб або садить дерево. Найбільш тонка, найбільш складна праця, коли людина приходить до людини, бачить у її очах, читає "поміж рядків" її поклик про допомогу. Ця праця є вищою мірою людського духу". Саме такі рядки В.О. Сухомлинського хотілось би присвятити нашим спонсорам, людям, які залишаючи безліч турбот та проблем, приходять на допомогу нашій школі і своєю працею, доброчинністю допомагають зробити приміщення закладу затишним, привітним та гостинним. 
Ми дякуємо нашим спонсорам (депутату обласної ради Гогунському А.В., директору ПСП Агрофірми «Росія» Корпану В.А., в.о. старости Верхньотокмацького старостинського округу Лисоті Г.І. за матеріальну допомогу. Ця підтримка – свідчення вашого небайдужого ставлення до проблем освіти в Україні і розуміння непересічної важливості шкільного виховання.
Напередодні Нового року та Різдва Христового хочемо привітати наших спонсорів зі святами. Від усього серця бажаємо вам здоров’я, злагоди, взаєморозуміння, душевного спокою та достатку. Низький уклін вам за вашу натхненну і самовіддану працю, за вашу непохитну віру в майбутнє нашого села, за те, що проблеми навчання наших школярів не байдужі для вас, що ваше милосердя, порядність, діловитість дозволили вам зробити такий великий благодійний внесок у справу навчання українських школярів. Хай Господь сторицею віддячить за ваше розуміння, підтримку і за частку душі, подаровану нашим дітям.
 
Трудовий колектив Верхньотокмацької ЗОШ І-ІІІ ступенів