Новини

ОСВІТЛЕННЯ ПАРКОВОЇ ЗОНИ СЕЛА НОВОКАЗАНКУВАТЕ

         У 2016 році у селі Новоказанкувате з’явилася паркова зона для відпочинку, але через відсутність освітлення відвідувачів у вечірній час там практично не було. Депутат Чернігівської селищної ради від виборчого округу №17 Алмакаєв Олександр Васильович порушив питання про необхідність встановлення вуличного освітлення у парковій зоні перед  в.о. старости Новоказанкуватського старостинського округу, який підтримав цю ідею, заручився підтримкою голови селищної ради Манича Віталія Олександровича та знайшов порозуміння зі спонсором, яким виступила директор ТОВ «Україна-Новоказанкуватська» Годлевська Алєся Валентинівна. 

Кошти на придбання матеріалів для освітлення було виділено з сільського бюджету. А саму роботу за власної ініціативи провели на місці виконуючий обов’язки старости Алмакаєв В.С., електрик Бабкін С.Ф., допомагали їм землевпорядник Курцев О.П. , водій шкільного автобуса Чепіжко А.Г. та інші небайдужі члени громади. 

 В переддень Святого Миколая завершилися роботи з облаштування вуличного освітлення мостового переходу через річку у селі Новоказанкувате та роботи з освітлення паркової зони, крім того парк прикрасили новорічні вогники святкової гірлянди. Не залишилися без уваги і мешканці сіл Крижчене та Петропавліка - , яким до новорічних свят освітили дитячі майданчики.

          Бажаємо всім мешканцям доброго настрою, міцного здоров’я та веселих свят!