Новини

ОБЛАШТУВАННЯ ВУЛИЧНОГО ОСВІТЛЕННЯ В СМТ ЧЕРНІГІВКА

З настанням листопада починає рано темніти і повертатися додому з роботи  доводиться вже поночі, тож до селищної ради з настанням осінніх днів почастішали звернення про необхідність освітлення вулиць нашого селища.

Проблеми людей не лишаються непоміченими. Освітлення вулиць є одним з пріоритетних напрямків роботи селищної ради. Роботи з підготовки, погодженню та затвердженню проектів з облаштування вуличного освітлення йшли протягом всього поточного року. Розуміючи  необхідність забезпечення комфорту для мешканців Чернігівки до вирішення проблеми долучалися керівники агропідприємств нашого району.

На початку грудня, за сприяння депутата обласної ради Гогунського А.В., засвітилися вулиці Сонячна, Набережна, Миру, частина вулиці 8-го березня,  Першотравневої, провулок  Квітковий. Роботи по облаштуванню освітлення  виконали працівники КП «Чернігівське ВУЖКГ».

Висловлюємо подяку за небайдужість до проблем селища та оперативно виконану роботу і вітаємо мешканців вищезгаданих вулиць з приходом світла та затишку!