Новини

Нова техніка для КП «Чернігівське ВУЖКГ» 

В останню декаду жовтня поточного року Чернігівська селищна рада завершила процедуру відкритих торгів на закупівлю екскаватора через систему електронних закупівель «Прозорро». На  його придбання  були виділені кошти із обласного бюджету охорони навколишнього природного середовища і кошти бюджету Чернігівської  селищної ради. Вже 4 листопада екскаватор-навантажувач БАМ-2014 на базі трактора МТЗ-82.1 заїхав на територію комунального підприємства «Чернігівське ВУЖКГ».


Завдяки додатковому навісному обладнанню – поворотному відвалу для прибирання снігу - новий екскаватор значно полегшить життя мешканців громади та водіїв взимку, а вузький ківш  прискорить роботи з прокладання водопровідних  та каналізаційних труб та зменшить земляні вали, які утворюються при проведенні таких робіт, крім того, зміщувана вісь копання екскаватора спрощує роботу в умовах стислого простору.


За відгуками водія екскаватора  працювати на такій техніці і зручно і комфортно.  Сподіваємось, що нова техніка дозволить підприємству зменшити собівартість робіт і покращить якість послуг.