Новини

Облаштування зони активного відпочинку у Чернігівці.

       У квітні поточного року фонд «Освіта для демократії» (Варшава, Польща), громадська організація «Наше поділля» (Вінниця) та громадська організація «Точка доступу» (Краматорськ) за підтримки Національного фонду в підтримку демократії оголосили про відбір учасників до участі у навчальній програмі «Успішні локальні громади». Програма передбачала участь у циклі тренінгів, виконання домашніх командних завдань і можливість отримання фінансування на реалізацію свого проекту в рамках конкурсу міні грантів. До Чернігівської команди увійшли Ставицька Ольга, Савченко Віталіна, Синєпольська Альона, Стріжеус Віта, Завнеусова Ірина. Після успішного завершення першого етапу програми команда підготувала і надала до участі у конкурсі міні-грантів проект «Я,ти,ми – громада. Чернігівська осіння толока». Проект увійшов до числа переможців і отримав кошти на його реалізацію.
       Проект реалізується у співпраці з Чернігівською селищною радою і Благодійним фондом «Наш край-Чернігівський район Запорізька область».
Мета проекту – формування згуртованої, активної та відповідальної громади. 
               Основні заходи проекту:


- облаштування артоб’єкту (нанесення художньої композиції на стінах дитячого та спортивного майданчиків за мотивами та з використанням малюнків, які надійшли у рамках оголошеного конкурсу, );
- озеленення ( висадка дерев, чагарників);
- мапування території;
- встановлення відеокамер;
- спільний відпочинок ( конкурси, козацьке пригощання).

Перший завершений етап – конкурс малюнків проведено, відібрані малюнки, які будуть розміщені на майданчику. Надійшло 96 малюнків. Члени комісії вирішили, що всі учасники конкурсу отримають подяки.

 

         Другий етап – нанесення малюнків на стіни спортивного та дитячого майданчиків. 4-5 листопада у роботі по прикрашанню майданчиків разом з командою проекту приймали участь і малі і дорослі мешканці селища від 5 до 57 років.

         Активно та творчо над створенням панно спортивного майданчика попрацювали Синєпольська Зоя, Житарюк Катя,  Стрижеус Коля, Яланська Майя та Яланська Поліна, Шарабура Оксана та Шарабура Єва, Ткаченко Поліна, Герасименко Оля, Герасименко Саша, Діденко Даша, Швець Сергій, Самура Артур, Сьомик Євген і, звісно, команда проекту.

         Над відтворенням дитячих малюнків працюють Щербинка Любов та Лупанов Анатолій.

         Робота на майданчику продовжується. Запрошуємо небайдужих та творчих мешканців приєднуватися до роботи 8 листопада з 12-00 (за умови гарної погоди).