Новини

З метою залучення уваги громадськості до трьох актуальних проблем: насильства в сім’ї, торгівлі людьми і будь-яким проявам гендерної дискримінації шляхом опосередкованого звернення до його представників через дитячу аудиторію віком від 4 до 18 років, Департаментом соціального захисту населення облдержадміністрації разом з комунальним закладом «Запорізький обласний центр соціально психологічної допомоги» Запорізької обласної ради планується проведення обласного дитячого конкурсу малюнків та фоторобіт з протидії насильству відповідно до Положення про проведення обласного дитячого конкурсу малюнків та фоторобіт з протидії насильству, затвердженого наказом Департаменту від 26.10.2017 № 264.

Конкурс проводиться за чотирма віковими категоріями та шістьма номінаціями:

для дітей віком від 4 до 6 років - номінація «Кращий малюнок на тему: «Безпека навколо мене»;

для дітей віком від 7 до 10 років - номінація «Кращий малюнок на тему: «Світ без насильства»;

для дітей віком від 11 до 15 років - номінація «Кращий малюнок на тему: «Зупинемо насильство разом» та номінація «Краща фоторобота на тему: «Подорожуй безпечно»;

для дітей віком від 16 до 18 років (включно) - номінація «Кращий малюнок на тему: «Ці руки не скривдять» та номінація «Краща фоторобота на тему: «Торгівля людьми - це злочин проти свободи і гідності людини». Конкурс проводиться в три етапи з 20 листопада до 10 грудня. Переможці конкурсу визначатимуться журі в кожній віковій категорії відповідно до критеріїв оцінювання та відповідним напрямом творчих робіт.

За результатами конкурсу кращі малюнки та фотороботи будуть презентовані на обласній виставці малюнків та фоторобіт.

Робота на конкурс слід надсилати до 15 листопада 2017 року до комунальної установи «Запорізький обласний центр соціально- психологічної допомоги» Запорізької обласної ради на адресу: 69104, м.Запоріжжя, вул.Північнокільцева, 22 а.

Контактні особи: Капуста Ірина Миколаївна, головний спеціаліст відділу оздоровлення, сімейної, гендерної політики та протидії торгівлі людьми Департаменту, (067) 991 59 54 та Заїкіна Наталія Валентинівна, соціальний педагог-психолог зазначеного Центру, (067) 957 66 52, (050) 807 66 30, (061) 213 88 20.