Новини

Перемога у конкурсі міні-грантів!

Вітаємо мешканців с. Владівка з перемогою у всеукраїнському конкурсі  грантів, організованому громадською спілкою «Громадські ініціативи України». Конкурс є частиною Проекту «Підтримка місцевих НУО і громадянських ініціатив», який реалізується за підтримки  Національного фонду підтримки демократії.   Мета проекту – сприяти реалізації міні-проектів, які мають вплив на місцеву спільноту, сприяють залученню місцевих жителів до соціальної активності.

Ініціатором проекту «Владівці за створення зелених зон сімейного дозвілля» і безпосереднім керівником  по його підготовці  виступила в.о. старости Владівського старостинського округу Чернігівської об’єднаної територіальної громади  Вінник Людмила Михайлівна. Ідею підтримали активні мешканці села Владівка. Проект передбачає створення у селі паркової зони (березовий гай), встановлення паркових лав для відпочинку, вуличних тренажерів, облаштування тротуарних доріжок. Для контролю  за громадським майном, санітарним станом паркової зони і підтримки громадського спокою будуть встановлені  відеокамери. 

Бажаємо Людмилі Михайлівні творчої наснаги і подальших успіхів на ниві  проектної діяльності, розвитку села, активізації мешканців, налагодження співпраці з бізнесом і залучення позабюджетних коштів на розвиток території.