Новини

Участь у шостому засіданні Ради регіонального розвитку.  

24 жовтня  у Міжнародному виставковому центрі у Києві відбулося шосте засідання Ради регіонального розвитку. У традиційному заході, що відбувається під головуванням Президента України Петра Порошенка, взяла участь делегація Запорізької області, яку очолив голова Запорізької обласної адміністрації Констянтин Бриль. У складі делегації були представники Чернігівської громади - голова Чернігівської об’єднаної територіальної громади Віталій Манич , голова Чернігівської районної ради Віктор Годлевський, голова районної державної адміністрації Віктор Дудукалов.

На засіданні ради  відповідно порядку денного були розглянуті питання щодо стратегії розвитку України, економічної модернізації України, нової державної політики сільського розвитку. На засіданні виступив Глава держави Петро Порошенко. Він, зокрема, наголосив, що децентралізація в Україні подолала скептичні настрої на місцях і довела свою ефективність для розвитку місцевих громад, що критеріями ефективності роботи органів місцевої влади є  створення робочих місць,  пожвавлення інвестиційної активності.

Президент  анонсував створення Служби фінансових розслідувань, а також наголосив на продовженні реформ у країні. Розмова керівників держави із представниками областей завершилася відстороненням від посади голови Держслужби з питань геодезії, картографії та кадастру Олега Цвяха.