Новини

Жителі знову мають можливість користуватися громадським колодязем

 З давніх-давен колодязі були обов’язковим атрибутом  села, селища, їх  копали громадою, до них ставилися з особливою увагою. Нажаль, повага до води, джерела, криниці є не у всіх.

Мешканці вулиць Шевченка, Виноградної, Темника та  провулку Вишневого смт Чернігівки були позбавлені можливості користуватися громадським колодязем, бо до нього накидали купу сміття та гною. Хто скоїв цей зловмисний вчинок наразі невідомо.

Допомогу надало фермерське господарство «Годлєвський». Бригада з шести працівників господарства глибинним насосом викачала воду, розчистила дно колодязя, джерела, підремонтували оголовок. Роботу насоса забезпечив п’ятий державний пожежно-рятувальний пост ГУ ДСНС України в Запорізькій області , який  надав генератор та шланги.

На фото – люди, які відновили громадський колодязь:

Шингерей Микола Володимирович, Єременко Анатолій Вікторович, Диренко Сергій Вікторович, Сокирко Андрій Миколайович, Опара Віталій Олександрович, Клименко Євген Вікторович.

Чернігівська селищна рада від імені всієї громади дякує керівнику фермерського господарства, його працівникам, колективу пожежної охорони  за активну участь у житті громади, небайдуже ставлення до проблем мешканців та допомогу.

Додати коментар


Захисний код
Оновити