Новини

!!!УВАГА!!! УВАГА!!! УВАГА!!!

За дорученням та в рамках правопросвітницького проекту Міністерства юстиції України «Я маю право!»,  Регіональними центрами з надання безоплатної вторинної правової допомоги спільно з територіальними органами юстиції було створено мобільні точки доступу до безоплатної правової допомоги, які  виїзджають до сільської місцевості та проводять консультування населення щодо способів убезпечення від агрорейдерства, захисту земель та врожаю.

З метою надання якомога повної інформації та ефективної допомоги жителям району, 14 вересня 2017 року у відділі «Чернігівське бюро правової допомоги» буде організовано мобільну точку доступу до системи безоплатної правової допомоги, в роботі якої візьмуть участь посадові особи Бердянського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги та Головного територіального управління юстиції у Запорізькій області.

Під час роботи зазначеної мобільної точки кожний охочий може проконсультуватися з питань щодо земельних правовідносин та отримати відповіді на будь-які питання правового характеру.

Нагадуємо, що відділ «Чернігівське бюро правової допомоги» Бердянського МЦ з надання БВПД знаходиться за адресою: Запорізька область, смт Чернігівка, вул. Соборна, буд.448, телефон: (06140) 9-11-97.

Також, ви маєте змогу не виходячи з дому (якщо є доступ до мережі Інтрнет), або через сільські бібліотеки (якщо такі мають відповідні технічні можливості)  з понеділка по пятницю з 8.00 по 17.00 отримати безоплатну правову допомогу в режимі online від фахівців Бердянського МЦ з надання БВПД за Skype-адресою: berdyansk_center

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити