Новини

ДОРОГУ ВІД ЧЕРНІГІВКИ ДО ПРОСТОРОГО
РЕМОНТУЮТЬ ЗА ДОПОМОГОЮ СТРУМЕНЕВИХ МАШИН.

Зважаючи  на стан доріг, беручи до уваги чисельні нарікання мешканців Чернігівської громади, селищна рада підготувала та направила на Службу автомобільних доріг у Запорізькій області звернення щодо необхідності проведення робіт на дорогах Чернігівського району. Голова селищної ради Манич Віталій провів дві зустрічі з новопризначеним керівником Служби автомобільних доріг у Запорізькій області Володимиром Кухтою.

Керівник Служби автодоріг і голова селищної ради здійснили  спільний огляд шляхів Чернігівського району по найбільш проблемним напрямкам:

смт Чернігівка- с.Ільїне;

смт Чернігівка- с.Новомихайлівка;

смт Чернігівка- с. Обіточне. 

         За результатами зустрічі на ремонт доріг Чернігівського району виділені додаткові кошти, до району для проведення ремонтних робіт  направлені дві струменеві машини типу «Savalko” з обслуговуючим персоналом. Наразі ведуться  роботи з ліквідації ямковості на одній з  проблемних ділянок автодороги загального користування від смт Чернігівка до с. Просторе.
Не залишилися осторонь і аграрії. Керівники сільськогосподарських підприємств Гогунський А.В. та Курленков В.В. потурбувалися про забезпечення бригади ремонтників ночівлею та харчуванням.

З метою збереження доріг району виконавчим комітетом селищної  ради прийнято рішення щодо обмеження руху  великовагових автомобілів дорогами району на період підвищення температури повітря з 10-00 до 20-00. Погоджені з Національною поліцією та встановлені знаки обмеження руху великовагового автотранспорту, керівництву ПрАТ «Новополтавський кар’єр» направлено листа щодо організації відвантаження продукції у нічний час.

У ВРУ зареєстрований проект Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про автомобільний транспорт» (щодо дотримання вагових або габаритних норм та/або умов, визначених у дозволі на участь у дорожньому русі). (реєстр. № 4660)

Зазначеним законопроектом пропонується встановити солідарну відповідальність для автомобільного перевізника, водія транспортного засобу, відправника вантажу (комерційного посередника, брокера, експедитора), вантажовласника за порушення транспортним засобом встановлених законодавством вагових та/або габаритних норм.

Міністерство інфраструктури України наголошує, що машини з навантаженням більше 40 тонн дорогами України їздити більше не будуть.

Додати коментар


Захисний код
Оновити