Новини

Місцева громада смт Чернігівки за підтримки Уряду Німеччини
облаштувала майданчик для активного сімейного відпочинку

   6 липня 2017 року у смт Чернігівка відбулося офіційне відкриття майданчика для активного сімейного відпочинку Чернігівським селищним головою Маничем В.О. та керівником проекту «Підтримка територіальних громад України у зв’язку зі збільшенням кількості ВПО» компанії GIZ Майком Маттесом...

   Проект був реалізований за підтримки Чернігівської селищної ради, федеральної компанії Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH, що діє за дорученням Уряду Німеччини, керівників сільгосппідприємств Курленкова В.В., Гогунського А.В., Ліфера О.В., Шаповала В.А., Мовчана В.І., приватних підприємців Рябушко А.В., Рябушко В.С., голови районної ради Годлевського В.С.

   Для реалізації цього проекту уряд Німеччини надав 580 тисяч гривень.

   Основною ідеєю проекту було створення громадського простору, де жителі громади різного віку та різними інтересами, зможуть активно проводити дозвілля та спілкуватись. На цьому майданчику громада, недержавні організації та просто активні жителі міста зможуть організовувати свята, змагання, майстер-класи, фестивалі та інші культурні заходи.

   Для облаштування майданчика для активного сімейного відпочинку Німецьким урядом було закуплено обладнання для спорту та дитячого відпочинку: вуличні тренажери, лавки, дитячі гойдалки та гірки, в тому числі для дітей із особливими потребами. Особливістю реалізованого проекту є поєднання зон спортивної, дитячої активності та спокійного відпочинку.

   Головною метою проекту було руйнування психологічних бар’єрів та стереотипів, створення сприятливої атмосфери для залучення у суспільні процеси внутрішньо переміщених осіб, людей з особливими потребами та інших вразливих верств населення. Вуличний спорт, спілкування та спільні активності зближують людей різного соціального і матеріального рівня, з різними поглядами на культуру, спосіб життя або релігію.

«Ми сподіваємось, що результатом впровадження проекту стане соціальна злагода та зміцнення потенціалу Чернігівської територіальної громади, а також поштовх до розвитку громадських ініціатив», - відмітив Майк Маттес.

Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH підтримує уряд Німеччини в досягненні цілей у сфері міжнародного співробітництва заради сталого розвитку. Пріоритетними напрямами німецької співпраці з Україною є: демократія, громадянське суспільство, державне управління, децентралізація, енергетика та сталий економічний розвиток. Окрім пріоритетних напрямів німецька співпраця охоплює, зокрема, підтримку подолання кризових ситуацій на сході України, а також співробітництво у сфері запобігання ВІЛ/СНІД.

На святкове відкриття майданчика для активного сімейного відпочинку завітали більше 200 дітей та батьків, які отримали позитивний заряд енергії та гарного настрою.

Для дітей були проведені майстер – класи під керівництвом Сулименко С.А., різноманітні конкурси та спортивні змагання. За підтримки народного депутата України Пономарьова О.С., Рябушка А.В.  та селищного голови Манича В.О. діти отримали солодощі та призи.

Селищна рада дякує всім, хто брав участь у облаштуванні та святковому відкритті майданчика для активного сімейного відпочинку.

 Фото Володимира Пенежка

Додати коментар


Захисний код
Оновити