НовиниХочеш отримати сучасну освіту та перспективну професію?
 

Тоді вступи до кафедри Теоретичної та промислової теплотехніки у складі Теплоенергетичного факультету (ТЕФ) НТУУ «КПІ ім. Ігоря Сікорського» 

Кафедра теоретичної та промислової теплотехніки НТУУ «КПІ ім. Ігоря Сікорського» вже на протязі понад 85-ти років здійснює підготовку високопрофесійних фахівців у галузі промислової, муніципальної та глобальної енергетики.....

Студенти вивчають комплекс фахових дисциплін: джерела теплопостачання та споживачі теплоти, енергозбереження в теплопостачанні, використання вторинних енергоресурсів, системи та установки знешкодження промислових викидів, інтегровані комп’ютерні технології, використання нетрадиційних джерел енергії тощо. 

Кар’єрні можливості: випускників-теплоенергетиків очікують посади головних інженерів, провідних фахівців, керівників департаментів, директорів з енергозабезпечення промислових та муніципальних підприємств, агропромислових фірм, керівників представництв відомих світових брендів Bosch, Viessmann, Siemens, Buderus, Wilo, Grundfos, Vaillant, General Electric, а також вчених науково-дослідних та проектних інститутів Національної академії наук України. 

Протягом багатьох років кафедра готує інженерів та науковців для ряду іноземних країн Європи, Азії, Північної Америки і підтримує зв’язки з кращими дослідницьким та навчальними центрами світу.

 Основні напрямки підготовки за спеціальністю «Теплоенергетика»:

  1. Промислова та муніципальна теплоенергетика і енергозбереження.
  2. Відновлювальна теплоенергетика та екологія.

 Наші контакти:

м. Київ, вул. Політехнічна, 6 корпус №5, поверх 4, кім. 427

тел.      (098) 621-84-10
            (068) 579-00-92
            (050) 649-28-84

http://tpt.tef.kpi.ua

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Додати коментар


Захисний код
Оновити