Новини

Жителів Чернігівської селищної ради закликають не вживати в'ялену рибу домашнього приготування

Звертаємося до мешканців Чернігівської селищної ради: «Не вживайте в'ялену рибу, приготовану в домашніх умовах, оскільки це може спричинити тяжку харчову токсикоінфекцію — ботулізм».

Цієї весни у Чернігівці зареєстрований один випадок захворювання на ботулізм з легким перебігом, хворий знаходився на стаціонарному лікуванні, вже виписаний з лікарні і стан його задовільний. Загалом у 74% випадків захворювання на ботулізм спричиняє вживання в'яленої риби, приготованої в домашніх умовах.

Ботулізм розвивається у місцях, де немає кисню. Ця інфекція, окрім в’яленої риби, може знаходитися у товщі ковбаси, окороків домашнього приготування, а також у консервації. Знищити ботулінус може температура не менше 120 градусів за Цельсієм. Особливо в спеку не можна купувати річкову та в’ялену рибу з потрухом,  тим більше — з рук. Першими ознаками ботулізму є сухість у роті, утруднення при ковтанні, поява сітки між очима, а у запущених випадках може взагалі настати параліч дихального центру і хворий помирає. Тому при перших ознаках необхідно терміново звертатися до лікаря.

Задля уникнення будь-яких харчових отруєнь не слід купувати продукти на стихійних ринках. Якщо ж ви все таки полюбляєте купувати молочні продукти на базарах, необхідно обов'язково піддати їх термічній обробці, наприклад, прокип'ятити молоко перед вживанням. Зараз період ранніх овочів та фруктів, тому перед вживанням їх необхідно обов'язково ретельно промити водою, а зелень взагалі краще замочити на деякий час, оскільки у воді залишаються шкідливі речовини.

Пам’ятайте: хворобу легше попередити, ніж лікувати. Будь-яке отруєння не проходить безслідно. Бережіть своє здоров’я і здоров’я близьких, а особливо дітей. Прислухайтесь до вищевказаних порад.