Новини

ОГОЛОШЕННЯ

про конкурс на заміщення вакантної посади директора Чернігівського селищного палацу культури 

Чернігівська селищна рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади директора Чернігівського селищного палацу культури, який знаходиться за адресою: смт Чернігівка, вул. Соборна, буд. 188 а. 

Загальні вимоги до кандидата:

Вища освіта, стаж роботи у сфері культури не менше трьох років, володіння державною мовою та здатність за діловими й моральними рисами, освітнім і професійним рівнем виконувати відповідні посадові обов’язки. 

Особа, яка бере участь у конкурсі, упродовж 30 днів з дня оголошення конкурсу подає такі документи: 

  1. заяву про участь у конкурсному відборі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закон України "Про захист персональних даних";
  2. автобіографію, що містить прізвище, ім’я та по батькові, число, місяць, рік і місце народження, інформацію про громадянство, відомості про освіту, трудову діяльність, посаду (заняття), місце роботи, громадську роботу (у тому числі на виборних посадах), контактний номер телефону та адресу електронної пошти чи іншого засобу зв’язку, відомості про наявність чи відсутність судимості;
  3. копію документів, що посвідчують особу, та про вищу освіту;
  4. два рекомендаційні листи, складені в довільній формі;
  5. мотиваційний лист у довільній формі. 

Зазначені документи надсилаються на поштову та електронну адреси Чернігівської селищної ради. 

Перелік документів є вичерпним. Особа може надати інші документи, які, на її думку, підтверджують її професійні чи моральні риси.

Особа, яка подає документи, відповідає за достовірність поданої інформації. 

Дата початку приймання документів: з дня оголошення конкурсу

Дата початку формування конкурсної комісії: з дня оголошення конкурсу 

Конкурсний відбір керівника закладу складається з таких етапів:

  1. оголошення конкурсу на посаду керівника закладу;
  2. формування складу конкурсної комісії;
  3. подання документів кандидатами на посаду керівника закладу;
  4. відбір кандидатів на посаду керівника закладу;
  5. призначення керівника закладу.

Документи приймаються за адресою: 71202, смт. Чернігівка, Чернігівського району, Запорізької області, вул. Українська, 57. 

Електронна адреса (e-mail):  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Довідки за телефоном: 9-11-01 

Звертаємо увагу кандидатів, що на другому засіданні конкурсна комісія проводить співбесіду з кандидатами, під час якої заслуховує публічні презентації проектів програм розвитку закладу культури на один і п’ять років. 

На виконання вимог Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо запровадження контрактної форми роботи у сфері культури та конкурсної процедури призначення керівників державних та комунальних закладів культури» Чернігівська селищна рада подає інформацію про умови праці, відомості про матеріально-технічну базу, фінансову звітність за попередній бюджетний період палацу культури: 

УМОВИ ПРАЦІ ДИРЕКТОРА ЧЕРНІГІВСЬКОГО СЕЛИЩНОГО ПАЛАЦУ КУЛЬТУРИ

Чернігівський селищний палац культури має спеціально збудоване приміщення за адресою: смт Чернігівка, вул. Соборна, буд. 188 а, директор Чернігівського СПК має власний кабінет.

Для директора Чернігівського СПК встановлений шестиденний робочий тиждень, вихідний день неділя. Тривалість робочого дня становить 7 год.

Директор Чернігівського СПК має право на основну щорічну відпустку згідно чинного законодавства тривалістю 24 календарних дні та додаткову за ненормований робочий день тривалістю 7 календарних дні.

Заробітна плата директора Чернігівського СПК складається з посадового окладу, розмір якого затверджений наказом Міністерства культури України від 18 жовтня 2005 року № 745 «Про впорядкування умов оплати праці працівників культури на основі Єдиної тарифної сітки» зі змінами.

 

МАТЕРІАЛЬНО-ТЕХНІЧНА БАЗА

Чернігівський селищний палац культури має в своєму розпорядженні звукопідсилюючу апаратуру, сценічні костюми, музичні інструменти.         

Конкурсна комісія складатиметься з дев’яти членів.

3 кандидатури від членів трудового колективу;

3 кандидатури від громадських організацій у сфері культури відповідного функціонального спрямування;

3 кандидатури від органу управління. 

Громадські організації у сфері культури відповідного функціонального спрямування можуть подати по три кандидатури  до органу управління. 

Кандидатури до складу конкурсної комісії від громадських організацій будуть визначатись шляхом жеребкування, проведеним органом управління. 

Членами конкурсної комісії можуть бути:

     - незалежні фахівці у сфері культури, публічного або бізнес-адміністрування;

     - члени професійних, творчих спілок, об’єднань, асоціацій, організацій у сфері культури, зареєстрованих відповідно до закону;

     - члени міжнародних об’єднань, асоціацій, організацій у сфері культури.

 

Членом конкурсної комісії не може бути особа, яка:

     - за рішенням суду визнана недієздатною або її дієздатність обмежена;

     - має судимість за вчинення злочину, якщо така судимість не погашена або не знята в установленому законом порядку, або на яку протягом останнього року накладалося адміністративне стягнення за вчинення корупційного правопорушення;

     - є близькою особою або членом сім’ї учасника конкурсу чи органу управління;

     - є членом трудового колективу закладу культури, на посаду керівника якого проводиться конкурс. 

Заявки до складу конкурсної комісії приймаються не пізніше 30 днів після оголошення конкурсу на посаду керівника комунального закладу культури.


Фінансовий звіт за 2016 рік

Додати коментар


Захисний код
Оновити