Новини

Спалювати сміття – суворо забороняється!

       З початком проведення робіт з благоустрою присадибних ділянок почастішали випадки спалювання сміття, а відповідно - і надходження скарг від мешканців на задимлення селища.

      Чернігівська селищна рада нагадує, що згідно з Правилами благоустрою території Чернігівської селищної ради, затвердженими відповідно до Законів України «Про місцеве самоврядування в Україні» та «Про благоустрій населених пунктів», спалювання усіх видів відходів та вторинної сировини на території населених пунктів і в сміттєзбірниках забороняється. 


          Наголошуємо, що Кодексом України про адміністративні правопорушення за порушення правил благоустрою територій населених пунктів передбачено накладення штрафу на громадян від двадцяти до вісімдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (від 340 грн. до 1360 грн.) і на посадових осіб, громадян - суб'єктів підприємницької діяльності - від п'ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (від 850 грн. до 1700 грн.). Перші адміністративні протоколи уже складено.

        З метою збереження чистоти атмосферного повітря, запобігання сварок із сусідами та притягнення до адміністративної відповідальності переконливо просимо усіх мешканців Чернігівської територіальної громади не спалювати сміття та укласти з комунальним підприємством «Чернігівське ВУЖКГ» договір на вивезення твердих побутових відходів.

         Тариф на вивезення твердих побутових відходів для населення, яке проживає у приватному секторі, складає 6.03 грн. в місяць з 1 особи, а у разі проживання у домогосподарстві понад трьох осіб – 20 грн. в місяць. Погодьтеся, на сьогоднішній день кошти не такі вже й великі, тому  наполегливо рекомендуємо не ризикувати, а якнайшвидше укласти договір!

Додати коментар


Захисний код
Оновити