Новини

ТЕПЛО ТА ЗАТИШОК ДІТЯМ, КОМФОРТНІ УМОВИ РОБОТИ ПЕРСОНАЛУ.

 

Поточний рік не порадував нас теплою осінню, і вже жовтень приніс нам холодні вітри та приморозки. Селищна рада завчасно подбала про з комфортні умови перебування дітей у дошкільних навчальних закладах «Посмішка» та «Сонечко», які  утримуються за рахунок селищного бюджету.

Для КДНЗ «Сонечко», опалення якого здійснюється електроенергією, додатково придбано   10 конвекторів.

Крім того,   для КДНЗ «Посмішка»   закуплено новий бойлер, який подаватиме гарячу воду їдальні та пральні.  

Чернігівською селищною радою досягнуто домовленості з керівництвом «Аграрної партії» та небайдужим меценатом щодо закупівлі двох пральних машин-автоматів, які вже вручені колективам КДНЗ.

До  КДНЗ «Посмішка»  завезено якісне вугілля, дрова, виконані роботи по подовженню труб діючої котельної,  реалізація цих заходів забезпечила усунення скарг  щодо викидів сажі та диму, які заважали мешканцям. Продовжуються   роботи по облаштуванню вугільного складу та утепленню котельної,  що значно поліпшить умови праці персоналу.

Своєчасно виконані заходи по підготовці до опалювального сезону  дошкільних навчальних закладів забезпечили підтримання максимально комфортного  для малечі температурного режиму. Хай ростуть здоровими та щасливими.