Новини

Діалог з мешканцями Чернігівської громади. 

15 листопада  в рамках проекту «Наше самоврядування – спільна справа. Громадянський діалог в південно-східній Україні» у приміщенні Чернігівської районної державної адміністрації  проведено зустріч з активними громадянами, представниками неурядових організацій.  Фокус-група   «Діагностика місцевих потреб і проблем як інструмент планування розвитку Чернігівської територіальної громади».

 Зустріч проводив запрошений сертифікований тренер, голова громадської організації “Інститут громадського розвитку Ортега-і-Гасет” Наталія Жукова. Учасники фокус групи  вчилися визначати проблеми громади індивідуально та в групах, визначати пріоритетні потреби громади, котрі необхідно негайно вирішувати, та проблеми, які можна розглядати як «побажання». Правильна діагностика місцевих проблем є першим кроком до формування стратегічного розвитку громади.

Зустріч показала,  що в селищі   формується група  активних мешканців, які  готові до активної співпраці з  місцевим самоврядуванням для розвитку громади спільними зусиллями , але потрібно подолати  недостатність знань і навичок, які необхідні для цього.